Cestovní pojištění Jižní Amerika

Cestovní pojištění Amerika může být speciálně sestaveno i na cestování po Jižní Americe. Dnes již není vůbec žádný problém, pokud jsou finance, vydat se vlastně kamkoliv. Jižní Amerika z našeho pohledu patří mezi poněkud exotické země. Neznámé prostředí jihoamerických zemí láká stále více zájemců. Proto pojišťovny zareagovaly i na tuto skutečnost a přichází s pojistnými ochranami postavenými přímo na cesty do Jižní Ameriky. Cestovní pojištění Jižní Amerika je speciální pojistný produkt přizpůsobený cestovním rizikům spojených s návštěvou jednotlivých zemí na kontinentu Jižní Ameriky. Návštěva Jižní Ameriky byla aktuální například v souvislosti s konáním Mistrovství světa v kopané v Brazílii. V nabídkách některých pojišťoven se najdou speciální nabídky i pro tyto příležitosti. Obvykle jsou součástí zakoupeného zájezdu na sportovní utkání. Mimo to se samozřejmě poskytuje cestovní pojištění Jižní Amerika napříkkad na Relly Dakar, která byla z Afriky z bezpečnostních důvodů přesunuta do Jižní Ameriky, dále i třeba na tenisový turnaj a na jiné sportovní a kultůrní události. Sem patří i třeba karneval Riu v Brazílii, apod.

New York

Pojištění k moři

Cestovní pojištění jižní Amerika se může uzavřít i pro návštěvu jihoamerických letovisek. Asi nejznámější pláží v Jižní Americe je slavná Kopakabana. Exotika této lokality láká stále více zájemců i z Čech, proto pojišťovny jsou připraveny těmto klientům nabídnou pojistnou ochranu ve formě pojistného balíčku, jako je cestovní pojištění Amerika. Pojistné balíčky obsahují běžná cestovní pojistná krytí doplněná o specifika tamních rizik. Základ tvoří kvalitní zdravotní pojištění.

Pojištění na cesty po Jižní Americe

Cestovní pojištění Amerika zaměřené na cestování po Jižní Americe, vychází z možných rizik. Při sjednávání pojistné smlouvy jsou brána v úvahu i netradiční rizika, jako je onemocnění, okradení a také i únosy. Nezbytnou součástí sjednaného pojištění bývá poskytování i asistenčních služeb. Možná, že není známo, že Jihoameričané, nemají moc v oblibě angličtinu, tak pokud se dostanete do potíží určitě se bude hodit pomoc tlumočníka, který za Vás vyřeší vyvstalý problém, apod.